Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Międzyrzecz

Międzyrzecz, lubuskie

  • 210 000 zł
  • 1 401 m²
  • 149,89 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Iwan

Skontaktuj się

Działka budowlana Międzyrzecz

Międzyrzecz, lubuskie

zaktualizowane:
1 maja 2026

210 000 zł

1 401 m²

149,89 zł/m²

Działka budowlana Międzyrzecz

Zaktualizowane: 1 maja 2026

210 000 zł 1 401 m² 149,89 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (149,89 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 401 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: PEGAZ NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 01.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1180010880

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w malowniczym Międzyrzeczu, przy ulicy Słonecznej. Ta przestronna parcela o powierzchni 1401 m² to idealne miejsce na wymarzony dom w spokojnej, kameralnej okolicy.

Działka charakteryzuje się równym nachyleniem i posiada prostokątny kształt, co znacznie ułatwia aranżację i budowę. (...)

Agent

Krzysztof Iwan

533 347...

533 347 007

61 661 46 20

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Iwan

533 347...

533 347 007

61 661 46 20

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Iwan

Zostaw telefon, oddzwonimy